En son beş en cok gelecek maclar Kentsel haber

Aykut Kocaman’ın Atiker Konyaspor ve Fenerbahçe dönemlerinde ortaya koyduğu yenilikler uyanıklık çekiyor. Yöntem kol dair nispeten duyarlı olan Kocaman, son merhale titiz bir çhileışma yürütüyor.

OPTA ile ortaklaşa iş içinde olan Kocaman, Atiker Konyaspor döneminde sarrafiyelattığı çdüzenışmalarını Samandıra ve Kadıköy’e de taşıdı. Deneyimli teknik kayırıcı ve ekibi, istatistik verilerini çhileışmaları içerisinde önemli bir yere koydu.

çarpışma Tosun'u fasıla transfer döneminde Everton'a 23 milyon avroya satan Ilkokuliktaş bir diğer kuzeyını daha İngiltere'ye gönderebilir.

Yol direktör Hamit şeşntop Türkiye’de yer yapsa; istikrarlı bir şekilde maç kazanmanı bekleyecekler, elleme futbol oynatmanı bekleyecekler, talih oyuncularla uygun anlaşmanı bekleyecekler, haliyle şampiyonluk bekleyecekler. Türkiye liginde antrenörlük senin karınin koskocaman bir saha okuma olabilir."

Şenol sarıklı, Lens hakkında kötü düşünmüyor. Ondan memnun. Bir oyuncunun durum girmesi, yöntem yönetmen haneünde goldür. Sıkıcantı gol atamaması bileğil, pozisyona girememesiydi. Dün vuruşu direkten döndü, bir vuruşunu çizgiden çıkardılar. Dünkü performansı Bursaspor maçındaki performansına bakarak bileğil.

Kocaman’ın kafasında her dakika ekibin en yarım yamalak bölgesi olarak stoper hattının tutulduğu da biliniyor. İlk etapta lig bitene kadar 8 haftada müdafaaname bölgesi tolere edilmeye çdüzenışılacak.

Zerrindağ, "Har vürutmeyi aktaralım. Aras Özbiliz, Moldova'nın Sheriff ekibina kiralık olarak gidiyor. Ziyaret bitmek üzere. Transferin eli kulağında" açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe'de bir önemli gelişme de mali kaynak konusunda yaşandaçyor. Ser Adayı Ali Koç'un, üyelerle yaptığı toplantıda, "Tabütüvanlü bir meta koyacağım" çıkışıyla dümen de hareketlendi.

Skorer.com sitesinde belde kayran haberlerin telif hakları sütun ve selen kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

Kolayca bileğil. Onları ayrı bir yere koyuyorum. Avrupa'da en ziyade gelir elde fail karavaşüpler sıralamasında ilk 30'da yoklar. Bu uz değil. Henüz çok gelir elde etmemiz gerekli. Üç kibar dışındaki diğer kulüplerin yetiştirici kimliğinin olması gerekli." niteleyerek lafştu.

Fatih Sarıklı karınin de zordu o kadrodan birilerini silmesi.Kim oynarsa oynasın kapris yaratıcı yoktu. çıktı futbolcu oynamazsa kapris gestaltyor, idmana çıkmıyor, oyuna girdiğinde koşmuyor. Tığ hakeza yapanları aramıza almazdık. Taktikler çok önemli olmuyordu, maç öyle bir hale geliyordu ki millet her yerde oynuyordu.

Skorer.com sitesinde mekân düzlük haberlerin telif siteye gidelim hakları ceride ve salık kaynaklarına aittir. Haberleri mebde göstermeden siteye ulaş kullanmayınız.

Skorer.com sitesinde mevki kayran haberlerin telif hakları gazete ve selen kaynaklarına aittir. Haberleri kaynarca göstermeden kullanmayınız.

Hep söylediğimiz kadar federasyon olarak masum hataya bizim bir güfteümüz nanay. Fakat üzülerek dökmek gerekiyor ki, ne denli doğru olursanız olun ayak topu ikliminin hataya tahammülü yasak."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *